V. Sraz cabrioletů „Cabrio rallye“

V.Sraz cabrioletů „Cabrio rallye“ v Pension – Camping Český Ráj

„Dostál jsem toho bodu ve svém životě,
kdy už nepovažuji za nutné na kohokoliv zapůsobit.
Pokud mě mají lidi rádi takovýho jaký jsem, je to fajn.
A pokud ne, je to jejich věc a jejich problém“

Rok utekl jako voda a opět je tu čas kdy je třeba připravit vše potřebné pro V. sraz kabrioletů „CABRIO RALLYE“.
Jaro snad bude v květnu vlídné a v plné síle. Každý cabrioleťák se těší na tu dobu, kdy stáhne střechu u svého autíčka a doplní přes zimu tolik postrádanou energii s pohodovou jízdou s větrem ve vlasech.

Rád bych Vás pozval na květnový sraz cabrioletů pod názvem „V. Cabrio rallye“ v Pension – Camping – Český ráj, který je situován v samém srdci Českého ráje, v blízkosti Prachovských skal, krásných rybníků a starých hradů. Nachází se v Kněžnici na spojnici měst Jičín a Turnov. Tento kemp je rodinného typu a velký důraz kladou na příjemný vztah mezi personálem a hostem. Tak věřím, že budete plně spokojeni ve Vašich požadavcích na ubytování a restauraci. Více informací zde: http://www.pensionkneznice.cz

DATUM KONÁNÍ: 26. – 28 .5 2017 Místo konání: Pension – Camping – Český ráj

Program:

pátek 26.05.2017
– příjezd účastníků, volná zábava

sobota 27.05.2017
— 10.00 hodin seřazení vozidel na společnou jízdu Českým rájem.
— 10.30 hodin odjezd na společnou jízdu směrem na Trosky, Hrubou Skálu, hrad Kost a dále do Sobotky. Zde bude umožněna prohlídka zámku Humprecht. Více informací zde: http://www.humprecht.cz Předpokládané stání bude asi 2 hodiny včetně prohlídky. Parkoviště v Sobotce je, takže za parkování si zaplatíte příslušný poplatek. Od zámku Humprecht bude hromadný odjezd zpět do kempu. (Pokud bude kdokoliv chtít jet samostatně a ještě se někam podívat, je na jeho rozhodnutí.) Vzhledem ke skutečnosti, že členské příspěvky se více neplatí, než platí, nebudou se grilovat tradiční kýty, ale bude pro řádně platící členy v restauraci kempu, objednána večeře, která bude placená Cabrio klubem. Večer volná zábava pod sloganem:

„Netřeba dělat nic jiného, než být tím, kým jsi.
Máš právo cítit se nádherně a užívat si to.“

neděle 28.05.2017
– procházka po lese, česnečka a jiné speciality. Loučení a odjezd domů

Cena:

poplatek za osobu (registrovaný platící člen) – 150,- Kč
poplatek za auto (registrovaný platící člen) – 100,- Kč
poplatek za osobu (neregistrovaný člen, návštěvník, rod. přísl.) – 150,- Kč
se společnou večeří 250,- Kč (není to podmínka, je to dobrovolné)
poplatek za auto (neregistrovaný člen , návštěvník ) – 100,- Kč

Tuto vypočtenou částku můžete poslat na č.účtu 252560469/0300 ČSOB pošt.spořitelna.

Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno + jestli je spolujezdec. Večeře se budou objednávat podle vašeho zájmu a zaplacení. Platba za společnou večeři, na místě už nebude možná. Vše se objednává předem podle počtu zájemců.
Přihlášení prosím potvrdit na www.cabriolety.eu pod článek do přihlašovacího formuláře na titulní straně. Stránky už máme pod kontrolou, tak by neměl být žádný větší zásadní problém. Stránky nám vede náš člen Zdeněk Rada. Druhá možnost na přihlášení bude ještě zde: facebook Cabrio klubu , kde bude zveřejněná jako událost.

 

Ubytování:

v penzionu, v chatičkách, ve stanu nebo caravanu dle nabídky „Pension-Camping“ si platí každý sám. Ubytování je vhodné si objednat na tel +420 776 303 889, nebo e-mail: Info@penzionkneznice.cz. Vše je zatím zamluvené, proto je důležité, abyste do telefonu uvedli, že jedete na cabrio sraz.

To je tak z informací ohledně srazu vše. Všechny informace Vám podávám se značným předstihem, aby byla možnost si zařídit volno, popřípadě ubytování. Našetřit si penízky na různé smrště a podobně.

Pořadatel si vyhrazuje právo na :

změnu trasy spanilé jízdy, pokud sám nebude vědět jak dále.

Za pořadatele: dědeček.

Tato část příspěvku je určená pro přihlášené uživatele.

Napsat komentář