O klubu

O Cabrio klubu

Vážení kabrioleťáci …

Tímto Vás vítáme na stránkách Cabrio Klubu ČR v AČR. Dovolte, abychom Vám několika řádky přiblížili vznik, důvody a hlavně chod tohoto klubu.

Klub byl založen na počátku měsíce dubna 2012 a je určen pro všechny příznivce aut bez střech, kteří se rádi společně setkávají a pořádají společné akce (typu srazy, plesy a různá jiná setkání). Cílem založení bylo vytvořit prostředí, ve kterém se členové budou cítit, že do klubu skutečně patří, a že klub také patří jim. Jak jste si všichni určitě všimli, tak v názvu našeho klubu je dovětek „v AČR“ – což znamená, že klub byl založen pod záštitou Autoklubu ČR.

Základní koncepcí tohoto klubu, je shromažďovat členy, kteří o členství a život klubu mají opravdu zájem. Proto je zde i radikální zásada, a to, že každý člen je povinen platit řádné členské příspěvky. Klubový příspěvek CKČR je stanoven ve výši 300,- Kč .Tento příspěvek slouží k provozním výdajům CKČR. Pokud člen CKČR bude dobrovolně chtít být členem Autoklubu ČR, tak zaplatí členské příspěvky ve výši 500,- Kč. Tento příspěvek zaručuje členům CKČR celostátní služby dle stanov AČR.
Klubový příspěvek důchodce CKČR je stanoven ve výši 300,- Kč .Tento příspěvek slouží k provozním výdajům CKČR. Pokud člen CKČR bude dobrovolně chtít být členem Autoklubu ČR, tak zaplatí členské příspěvky ve výši 400,- Kč. Tento příspěvek zaručuje členům CKČR celostátní služby dle stanov AČR. Díky tomuto přínosu financí, chceme co nejvíce komunikovat se všemi členy o tom, co se s financemi bude dít, kam budeme investovat nebo naopak kam nikoli, vést přehledné finanční účetnictví, ve kterém bude podrobně zaznamenáno, která akce co přinesla, zda byla finančně nezávislá, vydělala nebo například musela být dotována. Z těchto výsledků pak lze konstatovat, jaké akce se budou i nadále pořádat a které ne, ale o tomto si samozřejmě budete moci rozhodnout i vy.

Velice se na Vás těšíme a doufáme, že se již brzy setkáme na akcích pořádaných Cabrio Klubem ČR v AČR.

Váš Cabrio Klub ČR v AČR