IV. Sraz cabrioletů „Cabrio rallye“ Lužany u Jičína

Tak máme počasí jako na vážkách, jednou teplo a pak zase padá to bílé nepříjemné, ale jaro snad bude v květnu v plné síle. Letošní zima nic moc. Doufám že se vzdá a začne kralovat sluníčko. Každý prahne po paprscích slunce, kdy stáhne střechu u svého autíčka a doplní, přes zimu tolik postrádanou energii, pohodovou jízdou s větrem ve vlasech.

Letošní sraz bude opět na námi známém místě.

Jaké bude v květnu počasí nevím, ale můžu Vás alespoň „navnadit“ a snad to teplé počasí zvítězí a vydrží, pozvánkou na letošní květnový sraz cabrioletů pod názvem „IV. Cabrio rallye“ v autokempu Lužany u Jičína. Více informací o kempu zde:www.autokempluzany.cz

Datum konání: 20. – 22. května 2016
Místo konání: Autokemp Lužany u Jičína
Program:

pátek 20.05.2016
–přijezd účastníků, volná zábava

sobota 21.05.2016
— 10.00 hodin seřazení vozidel na spanilou jízdu.

— 10.30 hodin odjezd na společnou jízdu směrem na Trosky (stání asi 45 min.), Hrubou Skálu a hrad Kost dle již zveřejněné trasy: https://www.facebook.com/CabrioklubCrVAcr/ Zde bude umožněna prohlídka hradu. Více informací zde: http://www.hradkost.eu/ Předpokládané stání budou asi 2 hodiny včetně prohlídky. Parkoviště u hradu Kost je, takže za parkování si zaplatíte příslušný poplatek. Od hradu Kost bude hromadný odjezd zpět do kempu. (Pokud bude kdokoliv chtít jet samostatně a ještě se někam podívat, je na jeho rozhodnutí.) V kempu už na Vás, jako vždy, bude čekat šikovný mistr a něco na grilu. Večer volná zábava pod názvem „Jakou si ji uděláš, takovou ji máš.“

neděle 22.05.2016
— procházka po lese, česnečka a jiné speciality. Loučení a odjezd domů.

Cena:
poplatek za osobu (registrovaný platící člen) – 150,- Kč
poplatek za auto (registrovaný platící člen) – 100,- Kč
poplatek za osobu (neregistrovaný člen, návštěvník, rod. přísl.) – 250,- Kč
poplatek za auto (neregistrovaný člen , návštěvník ) – 100,- Kč
za děti do 10 let se neplatí.

Tuto vypočtenou částku můžete poslat na č.účtu 252560469/0300 ČSOB pošt.spořitelna. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno +1(spolujezdec). Přihlášení prosím potvrdit zde pod článkem do přihlašovacího formuláře.

Ubytování:
Chatičky dle nabídky autokempu nebo vlastní karavan – stan. Ubytování si platí každý sám. Chatičky je vhodné si objednat na tel +420 604 705 324. Chatičky jsou zamluvené, proto je důležité, aby jste do telefonu uvedli, že jedete na cabrio sraz. To je tak z informací ohledně srazu vše. Budeme se těšit.

Pořadatel si vyhrazuje právo na:
změnu trasy, pokud sám nebude vědět jak dále.
změnu pořadatele, pokud se nevrátím. (Jak jsem již psal, budu v zahraničí na „55 EUROPA RALLY“ Sevenum – Nederland“) a tak bude návrat záležet na kvalitě autíčka s přívěsem.)

Za pořadatele: dědeček

 

Tato část příspěvku je určená pro přihlášené uživatele.

Napsat komentář