III. Sraz cabrioletů „Cabrio rallye“ Lužany u Jičína

Tak máme počasí jako na vážkách, ale jaro snad bude v květnu v plné síle. Letošní zima se bude muset vzdát a začne kralovat sluníčko. Každý prahne po paprscích slunce, kdy stáhne střechu u svého autíčka a doplní, přes zimu tolik postrádanou energii, pohodovou jízdou s větrem ve vlasech.

Letošní sraz měl být původně v autokempu „Losinky“. Bohužel, všechny plány padly. Hlavní program (prohlídku přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně) tak, jak byla naplánovaná, nelze uskutečnit. Důvod? Zvýšená ochrana určitých důležitých objektu. Více rozepisovat nebudu.“

Jaké bude v květnu počasí nevíme, ale můžeme Vás alespoň „navnadit“ a snad to teplé počasí zvítězí a vydrží, pozvánkou na letošní květnový sraz cabrioletů pod názvem „III. Cabrio rallye“ v autokempu Lužany u Jičína. Více informací o kempu zde: www.autokempluzany.cz

Datum konání: 15. – 17.května 2015
Místo konání: Autokemp Lužany u Jičína
Program:

pátek 15.05.2015

–přijezd účastníků, volná zábava

sobota 16.05.2015

— 10.00 hodin seřazení vozidel na spanilou jízdu. — 11.00 hodin odjezd na spanilou jízdu směrem na Hrubou Skálu. Zde bude zajištěna prohlídka zámku. Po prohlídce bude možné občerstvení, případně oběd.. Předpokládané stání bude asi 2 až 3 hodiny včetně prohlídky.. Parkoviště na Hrubé Skále je, takže za parkování si zaplatíte příslušný poplatek. Od Hrubé Skály bude hromadný odjezd zpět do kempu. Tam už na Vás, jako vždy, bude čekat šikovný mistr a něco na grilu. Volná zábava. Na večer by měl být taneček a možná i živá hudba.

neděle 17.05.2015

–- procházka po lese, česnečka a jiné speciality. Loučení a odjezd domů.

Cena: poplatek za osobu (registrovaný platící člen) – 100,- Kč poplatek za auto (registrovaný platící člen) – 100,- Kč poplatek za osobu (neregistrovaný člen, návštěvník, rod. přísl.) – 200,- Kč poplatek za auto (neregistrovaný člen , návštěvník ) – 100,- Kč za děti do 10 let se neplatí.

Tuto vypočtenou částku můžete poslat na č.účtu 252560469/0300 ČSOB pošt.spořitelna. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno +1(spolujezdec). Přihlášení prosím potvrdit zde pod článkem do přihlašovacího formuláře.

Ubytování: Chatičky dle nabídky autokempu nebo vlastní karavan – stan. Ubytování si platí každý sám. Chatičky je vhodné si objednat na tel +420 604 705 324. Chatičky jsou zamluvené, proto je důležité, aby jste do telefonu uvedli, že jedete na cabrio sraz. To je tak z informací ohledně srazu vše. Budeme se těšit.

Za pořadatele: dědeček, Dáša a Deníí.

Tato část příspěvku je určená pro přihlášené uživatele.

Napsat komentář