Cabrio vánoce 2014Ahoj všem,

je tu opět čas uspořádat naše tradiční Cabrio vánoce. Letošní pořádání Cabrio vánoc bych si dovolil organizovat já Michal Jiroušek Mio 806. Je zde možnost Cabrio vánoce uspořádat v Campu Borný ve Starých Splavech u Máchova jezera. Zde je odkaz na kemp: http://www.campborny.cz/

TERMÍN KONÁNÍ: 20 - 22 .6 2014

V kempu jsem se byl podívat osobně a ubytování je možné jak v karavanech (které tam mají), nebo v bungalovech. WC i sprchy jsou nové a čisté (teplá voda teče). Další možností ubytování je vlastní stan nebo karavan. Ceník za ubytování je na stránkách campu.

Důležitá informace pro členy kteří jezdí se svým věrným přítelem pejskem. Psího kamaráda můžete vzít sebou. Tradiční štědrovečerní večeře (salát a řízek nebo ryba) je samozřejmostí. Chápu plně, že je to na poslední chvíli, ale myslím si, že čas na posezení s přáteli si najdete. Prosím tedy o včasné přihlášení níže pod tímto článkem v přihlašovacím formuláři a zároveň o odepsání na můj email v jakém počtu se zúčastníte a co si dáte k večeři. Odpověď prosím co nejdříve (nejlépe příští týden).

pátek   20.06. - příjezd, posezení a dle počtu lidí možnost grilování nebo posezení u ohně

sobota 21.06. - dopoledne možnost výletu do Doks, Zákup, Staré Splavy, Jablonné v Podještědí, Sloup v Čechách. Večer tradiční večeře a volná zábava

neděle 22.06. - loučení a odjezd

 

Nakonec mi dovolte, abych Vám všem popřál s předstihem krásné letní Vánoce. S mým přáním souvisí i mnoho šťastných kilometrů se sluncem nad hlavou a s větrem ve vlasech. Doufám, že si to užijeme na plné pecky.

Za výbor Cabrio klubu ČR   Michal Jiroušek Mio 806

Děkuji za odpověď Michal Jiroušek místopředseda klubu
Tato část příspěvku je určená pro přihlášené uživatele.

Napsat komentář