8. Cabrio Ples 8. Cabrio ples

Pokračujeme v tradici, kdy Cabrio plesem symbolicky otevíráme sezónu léta. Netroufám si předpovědět jaké to léto bude, ale ples je zatím jistota. Je to hlavně díky občanům z Hořátve. Dávám vám informace s velkým předstihem, aby jste měli možnost v případě Vašeho zájmu   si tento ples naplánovat do svého volného času. Pokud budete mít zájem tak se hlaste co nejdříve, pokud ne........tak se jednoduše nehlaste. Vstupenky do volného prodeje budou od poloviny měsíce února. Pokud se přihlásíte, tak prosím zaplaťte požadovanou částku na č.účtu 252560469/0300 (účet Cabrio klub ČR v AČR ). Tím budete mít zajištěno místo. Přihlášku potvrďte prosím na klubových stránkách www.cabriolety.eu , kde bude zveřejněn přihlašovací formulář. Děkuji.

 

 

Nebudu Vás unavovat zdlouhavým úvodem a přejdu rovnou k tomu podstatnému:

Místo konání:    Hořátev (hospůdka Na Rozcestí)

 

Datum konání:  14. 3. 2015     (možnost příjezdu již 13.3.2015)

 

Hudba: „GRAND

 

Ubytování:

1,)

Ubytování je to pro letošní rok špatné. Penzion „ Na jízdárně“Hořátev není v provozu. Provádí se jeho celková rekonstrukce. Jediné ubytování za přijatelnou cenu (dvoulůžkový pokoj + přísl. = 600,- Kč ) je možno zajistit na hotelu COP v Nymburce. Doprava bude řešena službou TAXI. Ubytování je možno zajistit na tel. 733715232 paní Heršálková od 6.00 do 14.30 hod. nebo e-mail: hersalkova@copnb.cz. Při objednání uveďte že jedete na Cabrio ples. Pokud bude nějaký problém tak mě kontaktujte. Budu to průběžně řešit. Kdo byl ubytován v loňském roce u mě na firmě má toto ubytování zajištěno i letos.

 

Cena:  

150,- Kč na osobu (vstupné na ples)

Pokud budete mít zájem o nějaké občerstvení jako bylo při minulých plesech, není problém zajistit a každý si zaplatí sám. Toto je už jen na Vašem rozhodnutí. Možnost je řízek s chlebem a okurkou nebo tatarák. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě prosím na email:kuchta@cabriolety.eu nebo mob. 602 257 863

 

Časový harmonogram:

Pátek 13. 3. 2015 : Nic. Kdo bude chtít už přijet, tak posezení v hospůdce, volná zábava, výpomoc při přípravě sálu a tomboly. Budeme vděčni za každou pomoc.

Sobota 14. 3. 2015 : V dopoledních a odpoledních hodinách příjezd účastníků. 16.00 – pokud bude požadavek tak občerstvení ( nevím jak to nazvat ale asi (obědovečeře). 20.00 – zahájení plesu (během plesu nebude chybět tombola ani předtančení). 02.00 – předpokládaný konec plesu

Neděle 15. 3. 2015 : Dopolední „vyprošťovák“ v místní restauraci (někteří zvládnou i snídani), loučení a odjezd domů.

Na závěr tu mám obvyklou prosbu. V případě, že se najde „dobrá duše“, která by pro nás měla nějaký dar do tomboly, napište mi vzkaz (nebo email) s tím, co máte a jste ochotní přispět.

Děkuji.

Moc se na Vás těšíme . Dědeček, Dáša, Deniska
Tato část příspěvku je určená pro přihlášené uživatele.

Napsat komentář