4. Berounský sraz u KřivoklátuPřátelé, kamarádi,

 

Rádi bychom Vás pozvali na 4. Berounský sraz u Křivoklátem pod záštitou Cabrio Klubu ČR v AČR. Jako vždy se bude jednat o téměř rodinný sraz, ve kterém s radostí a nadšením přivítáme staré i nové tváře. Termín srazu je situován na víkend od 4. 9. 2015 do 6. 9. 2014.

 

Program srazu je jako každý rok naprosto jednoduchý a spontánně neorganizovaně organizovaný:

 

Pátek: Příjezd, ubytování (klasika - chatky, stany a kdo chce, tak ať si domek klidně doveze). Vše si prosím domluvte v kempu sami.

Kontakt:

Web: http://www.visnova-hajek.cz/

Tel: 605 252 180

 

Ps: máme rezervované 2 dvoulůžkové a 2 čtyřlůžkové chatky, kdo první řekne, má jí!!! Ps2: kdo to nestihne, zavolejte si prosím do kempu, volné chatky ještě mají

 

Sobota: Probuzení, nezbytné ranní rituály, snídaně a cca v 11 hodin odjezd na spanilou jízdu. Tu jsme pro vás jako každý rok opět malinko změnili a pokud nezabloudíme, tak by měla být cca 40 km dlouhá. Po návratu zpět do kempu lehký odpočinek a můžem se vesele pustit do řádného tmelení kolektivu až do pozdních nočních hodin. Jako již tradičně bude v hospodě k dispozici slušný výběr jídla a pití oblíbenou formou „kup si lístek a čekej co vyhraješ…“ (pokud někdo chcete žebra nebo koleno, dejte vědět, objednáme)

 

BUDEME MÍT I ŽIVOU ROCKOVOU KAPELU „BLACKHOLE“.

 

Neděle: Probuzení z nočního delíria, panické létaní po kempu s nadějí, že má někdo alkoholtester a dle statečnosti daného řidiče, smutný odjezd k domovu.

 

Ohledně jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat na tel.: 602 337 822 Na všechny se srdečně těšíme ….

Za pořadatelský tým : Daniel Bláha (Daniel), Filip Nerad (Biggerfil) a skřítci pomocníčci
Tato část příspěvku je určená pro přihlášené uživatele.

Napsat komentář