3. Berounský sraz u KřivoklátuPřátelé, kamarádi,Rádi bychom Vás pozvali na 3. Berounský sraz pod Křivoklátem pod záštitou Cabrio Klubu ČR v AČR. Pro někoho může být první, pro někoho třetí, ale bodří vědí, že se jedná již o 8 sraz v kempu Hájek – Višňová v Roztokách u Křivoklátu.

A jelikož je tento sraz téměř jubilejní, rozhodli jsme se vrátit k humorným tradicím a vyhlašujeme tento sraz jako PYŽAMOPÁRTY. Takže si s sebou zabalte nějaká ta módní pyžámka nebo cosi po dědovi, co bylo škoda vyhodit a samozřejmě košilka po babičce je také vítána. Pokud bude počasí proti nám, tak nějaký ten teplejší župánek je samozřejmě povolen.

 

Termín srazu je situován na víkend od 29.08.2014 do 31.08 2014.

 

Program srazu je jako každý rok naprosto jednoduchý a spontánně neorganizovaně organizovaný:

 

Pátek: Příjezd, ubytování (klasika - chatky, stany a kdo chce, tak ať si domek klidně doveze). Vše si prosím domluvte v kempu sami.

Kontakt:

Web: http://www.visnova-hajek.cz/

Tel: 605 253 180

Ps: kdo nám to říkal nebo psal, tak ten to má už zarezervovaný, nevolejte tam!!!

Ps2: prosíme všechny, co budou v pátek večer bujaře slavit setkaní s přáteli, aby to moc nepřeháněli, je dosti pravděpodobné, že si na nás při spanilce počíhá policie čr

 

Sobota: Probuzení, nezbytné ranní rituály (výhoda – nemusíte se z pyžámka převlékat), snídaně a cca v 11 hodin odjezd na spanilou jízdu. Tu jsme pro vás jako každý rok opět malinko změnili a pokud nezabloudíme, tak by měla být cca 40 km dlouhá. Po návratu zpět do kempu lehký odpočinek a můžem se vesele pustit do řádného tmelení kolektivu až do pozdních nočních hodin. Jako již tradičně bude v hospodě k dispozici slušný výběr pití a jídlo oblíbenou formou „kup si lístek a čekej co vyhraješ…“

 

Neděle: Probuzení z nočního delíria, panické létaní po kempu s nadějí, že má někdo alkoholtester a dle statečnosti daného řidiče, smutný odjezd k domovu.

 Ohledně jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat na tel.: 602 337 822

 

Na všechny se srdečně těšíme ….

Za pořadatelský tým :  Daniel Bláha (Daniel), Filip Nerad (Biggerfil) a skřítci pomocníčci
Tato část příspěvku je určená pro přihlášené uživatele.

Napsat komentář